Spustili jsme bezplatnou inzerci pro poskytovatele nebankovních půjček. Naleznete ji na adrese www.finzerce.top. Nevšední název FINzerce je spojením slov „Finanční“ a „Inzerce“. Pokud jste solidním poskytovatelem finančních produktů, čekáme právě na vás!

Bezplatná inzerce půjček

Naším cílem je na FINzerce.top vytvořit katalog prověřených nebankovních poskytovatelů půjček. Pokud jste firma poskytující finanční produkty, můžete se zaregistrovat a vytvořit si tak firemní profil. Po zaregistrování vám budou na uvedený e-mail zaslány přístupové údaje. V dalším kroku pak můžete vytvořit inzerát na konkrétní produkt. Vše velmi rychle, snadno a intuitivně.

Inzerce půjček a finančních produktů - www.finzerce.top

Základ je zcela zdarma – navždy!

Všechny základní funkce na webu jsou zcela zdarma. Můžete si tedy ihned vytvořit firemní „vizitku“ a také přidat neomezený počet inzerátů. Každý zadaný inzerát dále můžete doplnit logem, nebo ilustrační fotografií. Pokud budete chtít víc, můžete si jak firemní prezentaci, tak každý jednotlivý inzerát „topovat“. To znamená, že za poplatek budou vaše záznamy graficky odlišeny a vypisovány nad ostatními. Díky tomu oslovíte až 4× více potenciálních žadatelů o půjčku. Ceny za zvýraznění jsou nastaveny tak, aby je využili pouze opravdu solidní poskytovatelé, kteří na trhu působí dlouhodobě a naopak odradily už v úvodu nesolidní a anonymní poskytovatele.

Inzerce pouze pro 100% prověřené poskytovatele

FINzerce.top je určena pouze prověřeným poskytovatelům. Proto také nejdříve vyžadujeme firemní registraci a proto také trváme na vyplnění většiny povinných položek – např. IČ. Každý inzerát také musí obsahovat kontaktní telefon a e-mail. Snažíme se tak odfiltrovat anonymní „půjčkaře“, které lze najít v řadě jiných inzertních serverů. Všechny podobné záznamy budeme při sebemenším podezření bez milosti mazat. Pamatujte na to, prosím.

Přejít na www.finzerce.top

Další zdroje

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.
Podmínky použití