Půjčka na nákup auta je vyhledávaným produktem a půjček, které lze takto využít je na trhu spousta. Některé půjčky jsou účelové a určené výhradě na nákup vozu, většina půjček je ale neúčelová, žadatel tedy nemusí deklarovat skutečný účel a peníze může použít na cokoliv – třeba právě na nákup nového, nebo ojetého automobilu. Jaká je nejlepší bankovní a nebankovní půjčka pro nákup auta?

Bankovní půjčka na auto

Skvělou variantou mezi půjčkami od bank, kterou lze využít k nákupu auta je půjčka od Air Bank. Air Bank půjčka patří mezi nejlepší bankovní půjčky v Česku, několikrát zvítězila v nezávislých testech výhodnosti a pravidelně také boduje mezi zákazníky, kteří pozitivně hodnotí její jednoduchost, nízký úrok a rychlost vyřízení.

Air Bank půjčka

Ilustrativní příklad, jak výhodná tato půjčka je.

Půjčka Splatnost Splátka Úrok Celkem
200 000 Kč 5 let 4 745 Kč 9,9 % 246 658 Kč

Půjčka na auto bez registru

Pokud hledáte mezi nebankovními poskytovateli, protože např. nechcete dokládat svůj finanční příjem anebo máte záznam v registru dlužníků (SOLUS apod.), je rozumnou variantou 123půjčka. Bez ručitele a zdlouhavého vyřizování může každý žadatel získat až 250 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti až 7 let. Díky tomu lze snížit velikost jednotlivých měsíčních splátek na nízkou hranici, která příliš nezatíží rodinný rozpočet.

Další zdroje:

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.
Podmínky použití