Kategorie první půjčka zdarma patří na našem nezávislém portálu www.KvalitníPůjčky.cz mezi nejvíce navštěvované. Není divu – v rukou svědomitého klienta se jedná o skutečně výhodnou nabídku, která může rychle vyřešit akutní nedostatek peněz, třeba před výplatou. Jaká je aktuální nabídka těchto půjček v únoru 2017?

Aktuální přehled bezúročných půjček

Název půjčky Bezplatná půjčka Doba splatnosti Žádost
Zaplo.cz 8000 Kč 30 dní Mám zájem
CreditOn 8000 Kč 30 dní Mám zájem
BB půjčka 5000 Kč 30 dní Mám zájem
Kamali 10 000 Kč 14 dní Mám zájem

Jak získat první půjčku zdarma?

Snadno. Stačí vyplnit online žádost o půjčku a pokud žádáte u dané společnosti poprvé a vaše žádost bude schválena, získáte danou částku zdarma. To znamená, že ve smluveném termínu vrátíte stejnou částkou, jakou si půjčíte. Neplatíte žádné úroky, ani další poplatky. Důležité však je dodržet termín splatnosti, pokud byste se zpozdili, nebo půjčku nesplatili vůbec, budou vám již účtovány úroky a poplatky podle standardního ceník (což v některých případech může vyjít rázem docela draho). Žádný jiný háček v nabídce není, napodruhé už si u dané společnosti půjčovat nemusíte, je to pouze na vás.

Co musí splňovat žadatel o půjčku

Předně je třeba říct, že nabídka platí pouze pro nové klienty u dané společnosti.

  • Věk min. 18 let (v případě BB půjčky min. 21 let)
  • Stálý finanční příjem a schopnost řádně splácet
  • Vlastní bankovní účet a mobilní telefonní číslo

3 nejlepší bezúročné půjčky

Kdy využít nabídku bezúročné půjčky?

Bezúročná půjčka funguje podobně jako kreditní karta a její bezúročné období. Narozdíl od ní ale nemusíte platit žádné poplatky za vedení karty, nadruhou stranu tuto nabídku můžete u každé jmenované společnosti využít pouze jednou – poprvé. Půjčka se může hodit, pokud se nečekaně dostanete do finanční tísně krátce před výplatou. Stejně jako všechny půjčky ale není vhodná k pravidelnému řešení finančních potíží. Doporučujeme zejména dát si dobrý pozor na dodržení termínu splatnosti.

Další články

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.
Podmínky použití